Haber Girişi : 11 Mayıs 2021 02:23

İlk Söz


 

Merhaba !

 

Düzce Güncel İnternet Haber Platformu, Düzce'nin en yeni, en canlı internet haber sitesi, yani DuzceGuncel.com yayın hayatına başladı. İnanılmaz bir heyecan.. İnanılmaz bir motivasyon..

 

Peki biz kimiz?

 

Düzce'nin en eski gazetesi mi? Hayır. En büyük gazetesi veya haber sitesi mi? Hayır. Peki en büyük sermaye? O da hayır. O zaman en çok tanınanı? Belki şu an değil ama bir gün elbet! Biz bu saydıklarımız değiliz. Bazıları için en azından "şimdilik" değiliz. Ama biz yepyeniyiz, capcanlıyız ve Düzce'de haberciliğe yepyeni bir boyut getirme konusunda çok iddialıyız! 

 

En üst düzey haber platformu yazılımları ile donatılmış internet ve mobil sitemiz ile Düzce halkına Düzce'nin haberlerini en doğru ve en güncel şekli ile sunmak istiyoruz. Ve kurulduğumuz şu kısacık süreden beri her gün, gece gündüz hem sitemizi, hem haber yapımızı, hem kendimizi geliştirmek için canla başla çalışıyoruz ve çalışmaya hep devam edeceğiz.

 

Hiçbir siyasi alt gündemimiz olmadan, hiçbir ticari hedefe haberciliği kurban etmeden, yalnızca ve yalnızca, Düzce halkına hakettikleri doğru ve yerinde haberleri sunmak, nitelikli yazar kadromuz ile başka kişi veya kurumlara saldırma hedefi gütmeden yalnızca nitelikli fikirler ve bilgiler içeren makaleler paylaşmak, en önemlisi Düzce'nin, Düzceli'nin keyif alarak şehrinde yaşanan gelişmelerden haberdar olacağı bir ortam oluşturmaktır yegane amacımız.

 

Evet, motivasyonumuz çok yüksek. Heyecanımız, geceleri uykuyu dahi hatırlamadan, bizi devamlı çalıştırabilecek kadar canlı. Ve bunları haberlerimize ve haber platformumuza sonuna kadar yansıtıyoruz ve yansıtacağız.  

 

WhatsApp ihbar hattımızdan (0542 123 99 81) bize 7/24 ulaşabilir, haber olmasını istediğiniz herşeyi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi bizimle [email protected] e-posta adresinden veya whatsapp hattımızdan paylaşabilirsiniz. En büyük odak noktası Düzce halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda habercilik yapmak olan bizler için, gelecek tüm görüşler ve öneriler çok ama çok kıymetlidir.

 

Bu bir reklam makalesi mi? Hayır. Tanıtım makalesi mi? Kısmen. Ama zaten ilk karşılaşmada kendimizi tanıtmak gerekirdi. Biz kendimizi özetle böyle tanıtıyoruz. Sizler de inşaallah zamanla bizleri tanıyacaksınız.

 

Allah hayırlı etsin, Allah hayırlı işlere vesile etsin, Allah kimseyi incitmeden, haktan, hakikatten hiç ayrılmadan hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin, bizleri utandırmasın.

 

Tüm okurlarımıza, tüm Düzce halkına, sevgi ve hürmetlerim ile..

 

 

Dr. Osman KARTAL

Düzce Güncel İnternet Haber Platformu

Genel Yayın Yönetmeni

 


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Nurdan Kayıhan 11 Mayıs 2021 04:15

    Hayırlı işler, işlerinizde başarılar diliyorum

  • Hamza Kadıoğlu 11 Mayıs 2021 03:58

    Tebrikler hayırlara vesile olsun inşallah